Garderoobid

Garderoobi tellimisega on Teil hea võimalus lahendada mitte ainult riiete, vaid ka teiste, kõige erinevamate asjade hoiustamise probleem kasutades planeerimisel kõige erinevamaid furnituuri variante.

Garderoobide tellimine on väga lihtne!

5
Tehke foto kohast, kuhu soovite kapi paigaldada.
5
Märkige ära mõõdud.
5
Märkige ära soovitud fassaadi (ukse) materjalid.
5
Lisage tellimisvormile failid ja märkige ka ära, kuidas soovite liigendada kapi sisemust ja mida seal hoiustada.
Garderoobide tellimine

Garderoobisüsteemi peamine eelis on kapi sektsioonide kombineerimise võimalus vastavalt vajadustele ja disainile ning seda Teile sobival viisil.

Materjalide valik on Ekspress Mööblis tõesti laialdane. Tutvuge materjali näidistega ja valige just see, mis Teile enim meeldib!

Laialdane fassaadimaterjalide valik tagab, et uus garderoob sobitub mis tahes interjööri.

Ekspress Mööbli pakutavad garderoobisüsteemid on järgmised

Z

Korpusgarderoobid
See on väga praktiline lahendus nii väiketele korteritele kui ka majadele. Selline garderoobisüsteem võib olla paigaldatud igas sobivas kohas, samuti võib seda soovi korral ümber paigutada. Garderoobi korpus, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, teenib Teid kaua ja rõõmustab päevast päeva.

Z

Garderoob kui tuba
Arvatakse, et garderoob-tuba võib paigaldada ainult eraldiolevasse ruumi. Kuid sellise mugava ja praktilise garderoobi võib paigaldada ka väiksesse korterisse. Riiulite, sahtlite ja nagide oskuslik planeerimine ja kombineerimine ning hea valgustus teeb Teie garderoob-toa mitte ainult väga mugavaks, vaid ka ruumikaks. Seal leidub koht kõigele vajalikule.

Z

Sisseehitatavad garderoobid
Juhul kui unistate suurest ja ruumikast garderoobist, kuid Teie korteris või majas ei ole piisavalt ruumi eraldi garderoob-toa tarbeks, siis sobib Teile hästi sisseehitatav garderoob. See on kõige levinum garderoobisüsteem. Elegantsete liuguste taha võib paigaldada mistahes riiulite, korvide, sahtlite kombinatsiooni, et tagada kõige otstarbekam ja mugavam ruumi lahendus.

Milliseid materjale kasutada garderoobisüsteemide valmistamisel?

Materjali valikul pidage silmas, et Teie mööbli iga sõltub otseselt valitud materjalis.

Ekspress Mööblis ootab Teid lai valik kvaliteetseid materjale ja meie spetsialistid aitavad Teil kindlasti langetada õige otsuse.

blank

Köögimööbel

Köök on iga kodu süda. Kuid enne köögi paigaldamist majja või korterisse, peate seda täpsemalt planeerima.

blank

Kontorimööbel

Õigesti valitud kontorimööbel tõstab töötajate töövõimet, kuna on ergonoomiline ja funktsionaalne.

Kontakt

    Pae 26 11414 Tallinn