Garderoobid

Garderoobi tellimisega on Teil hea võimalus lahendada mitte ainult riiete, vaid ka teiste, kõige erinevamate asjade hoiustamise probleem kasutades planeerimisel kõige erinevamaid furnituuri variante.

Garderoobisüsteemi peamine eelis on kapi sektsioonide kombineerimise võimalus vastavalt vajadustele ja disainile ning seda Teile sobival viisil.

Materjalide valik on Ekspress Mööblis tõesti laialdane. Tutvuge materjali näidistega ja valige just see, mis Teile enim meeldib!

Laialdane fassaadimaterjalide valik tagab, et uus garderoob sobitub mis tahes interjööri.

Ekspress Mööbel soovitab uudistoodet – kõrgläikega materjal Luxe by Alvic


Kombineerimist erinevate materjalidega võite proovida virtuaalses programmis
Tootja Luxe by Alvic

Garderoobi tellimine on väga lihtne!

  • Tehke foto kohast, kuhu soovite kapi paigaldada.
  • Märkige ära mõõdud.
  • Märkige ära soovitud fassaadi (ukse) materjalid.
  • Lisage tellimisvormile failid ja märkige ka ära, kuidas soovite liigendada kapi sisemust ja mida seal hoiustada.

Ongi kõik. Tööpäeva jooksul võtab Teiega ühendust meie spetsialist ja Teile tehakse hinnapakkumine.

Ekspress Mööbli pakutavad garderoobid on järgmised

Korpusgarderoob

Korpusgarderoobid

See on väga praktiline lahendus nii väiketele korteritele kui ka majadele. Selline garderoobisüsteem võib olla paigaldatud igas sobivas kohas, samuti võib seda soovi korral ümber paigutada. Garderoobi korpus, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, teenib Teid kaua ja rõõmustab päevast päeva.


Sisseehitatav-garderoob

Sisseehitatavad garderoobid

Juhul kui unistate suurest ja ruumikast garderoobist, kuid Teie korteris või majas ei ole piisavalt ruumi eraldi garderoob-toa tarbeks, siis sobib Teile hästi sisseehitatav garderoob. See on kõige levinum garderoobisüsteem. Elegantsete liuguste taha võib paigaldada mistahes riiulite, korvide, sahtlite kombinatsiooni, et tagada kõige otstarbekam ja mugavam ruumi lahendus.


Garderoob-tuba

Garderoob kui tuba

Arvatakse, et garderoob-tuba võib paigaldada ainult eraldiolevasse ruumi. Kuid sellise mugava ja praktilise garderoobi võib paigaldada ka väiksesse korterisse. Riiulite, sahtlite ja nagide oskuslik planeerimine ja kombineerimine ning hea valgustus teeb Teie garderoob-toa mitte ainult väga mugavaks, vaid ka ruumikaks. Seal leidub koht kõigele vajalikule.