Köögimööbel

Köögimööbli valmistamine Tallinnas

Köögimööbel Tallinnas

Olete kolinud oma uude kodusse või plaanite hoopis värskendavat remonti ning soovite vahetada oma päevinäinud köögimööbli kaasaegsema, mugavama ja ilusama vastu?
Olete jõudnud täpselt õigesse kohta!

Ekspress Mööbel kui kogenud mööbli tootja pakub Teile alati omanäolist köögidisaini vastavalt ruumi eripärale ja Teie soovidele.


Köök on iga kodu süda. Kuid enne köögi paigaldamist majja või korterisse, peate seda täpsemalt planeerima.

  • Määrake kindlaks koht, kuhu köök paigaldatakse.
  • Planeerides tuleb arvestada, et köök peab olema ergonoomiline, õdus, ilus ja omanäoline.
  • Visandage esialgne plaan koos mõõtudega.
  • Pildistage kohta, kus hakkab asetsema köögimööbel.
  • Lisage need failid täidetud tellimisvormile.

Planeerides tulevase köögimööbli väljanägemist, mõelge juba ette, sest kvaliteetne köögimööbel peaks vastu pidama umbes 10 aastat.

Milliseid materjale kasutada köögimööbli valmistamisel?

Materjali valikul pidage silmas, et Teie köögimööbli iga sõltub otseselt valitud materjalis.

Ekspress Mööblis ootab Teid lai valik kvaliteetseid materjale ja meie spetsialistid aitavad Teil kindlasti langetada õige otsuse.

Ekspress Mööbel soovitab uudistoodet – kõrgläikega materjal Luxe by Alvic

Kombineerimist erinevate materjalidega võite proovida virtuaalses köögikujundusprogrammis
Tootja Luxe by Alvic.

Omades mööbli valmistamise kogemust, nõustavad meie spetsialistid Teid alates projekti algstaadiumist, kuni täieliku ülevaateni, milline saab olema Teie uus köögimööbel.

Lisaks sellele – tehes koosööd usaldusväärsete partneritega, võime täita ka kõige nõudlikumate klientide erisoove. Uskuge, me oskame teid üllatada!

  • Inimesed on ainulaadsed ja meie köögimööbli valmistamisel on arvestatud kliendi erisoovidega!
  • Teie köök saab olema ilus, funktsionaalne ja rõõmustab Teid järgnevatel aastatel.
  • Tellides köögi meilt, saate kogu mööbli optimaalse hinna eest.

Täitke tellimisvorm ja me teeme Teile parima hinnapakkumise!

Ekspress Mööblis valmistatud köögimööbli galerii

Köögimööbel eritellimusel

Köögi paigutus ja köögitüübid.

Köök on majade süda. Köök on koht, kus inimesed alustavad oma päeva kõige sagedamini tassi kohviga, see on koht, kus inimesed valmistuvad pidudeks ja arutavad pakilisi probleeme.

Kahtlemata peaks köök olema võimalikult ergonoomiliselt varustatud ja esiteks sõltub selle mugavus valitud paigutusest.

Milline köök teile sobib? See sõltub paljudest teguritest: köögi pindalast, leibkondade arvust, interjööri stiilist, köögi kasutamise sagedusest, samuti kliendi rahalistest võimalustest. Spetsialistide nõuannetest lähtudes saate otsustada köögi tüübi üle ja valida parima võimaluse köögi korraldamiseks.

Sõltumata sellest, milline köögiruum teile eraldatakse, peate selle varustama nii, et saaksite toitu mugavalt küpsetada ja säilitada, lihtsustatakse korrektselt kujundatud köögis toiduvalmistamise protsessis liikumist, mis säästab tõesti aega. Kõik tüüpi paigutused võib jagada mitmeks peamiseks tüübiks:

Lineaarne köök

Lineaarne köök

Mööbli paigutus ühes reas on tavaliselt seotud kas köögi väiksuse või ateljeekorterites asuva avara ruumi kasutamisega, kui üks osa on eraldatud elutoa jaoks ja teine köögi jaoks.

u-kujuline köögimööbel

U-kujuline

Selle paigutuse abil, kasutades kõiki kolme seina köögis, saate suure tööruumi. Samal ajal peaks köögi all olev ruum olema üsna suur – väikesed suurused põhjustavad mitmeid ebamugavusi. Sellise paigutusega köögis on tavaliselt palju ruumi roogade ja toidu hoidmiseks.

Kaks lineaarset kööki

Sellist paigutust leidub kõige sagedamini piklikes ruumides. Kuid see pole parim valik, kui köök on läbikäidav: Kõik pereliikmed satuvad perioodiliselt üksteise radadele. Kui olete selle valiku valinud, veenduge, et kappide vahel oleks piisavalt ruumi üksteise vastas asuvate kappide vahel, nii et need ei puutuks üksteisega kokku. Pliidiplaat ja kraanikauss tuleks asetada samale seinale ja külmik järgmisele. See on ohutum võimalus: kuumade roogade ühelt pinnalt teisele viimisega ei saa keegi põleda.

L-kujuline

Kõige tavalisem köögi tüüp – see sobib peaaegu igas toas, isegi väikestes ruumides või läbi köögi. Kui köök on nurgeline ja suurte mõõtmetega, siis suureneb töökeskuste (kraanikauss, pliit, külmkapp) vaheline kaugus, seega tuleb selle kolmnurga nurgad asetada üksteisele lähemale, asetades nende vahele tööpinna. Selle paigutusega muudab köök ruumi mugavaks söögitubaks.

Poolsaared

Poolsaare köök – see võib olla ükskõik milline esitatud köögipaigutuse võimalustest koos tööpinna lisanumbriga või kapi valamu või pliidiga. Kõige sagedamini on see riff, mis eraldab köögi söögitoast. Mõnikord kasutatakse seda baarileti või serveerimislauana.
Saare köögis võib olla mis tahes tüüpi paigutus, mille keskel on lisamoodul. See valik sobib ainult suure ruumi jaoks. Klassikalises vaates asetatakse köögi keskele valamu või pliidiga laud. Seda ruumi saab kasutada ka tööpinnana.
Meie meeskond leiab hea meelega parima valiku teie köögikomplekti jaoks!